Reference

Ke každému klientovi přistupujeme stejně. Bez ohledu na jeho velikost. Pracujeme pro velké banky i začínající podnikatele s malým e-shopem. Celkem jich máme od února 2018 už 43 a stále rosteme. Poprosili jsme některé z nich o zpětnou vazbu.

Eva Stroupková, promaledobrodruhy.cz

Michal nám pomohl uchopit čísla, připravit finanční plán, vypočítat správnou hladinu skladu – jeho obrátkovost a správné množství zboží do předobjednávek. Pomohl nám připravit podklady pro jednání s dodavateli, což nám ve výsledku hrozně usnadnilo vyjednávání. Naše nápady kočíruje přes čísla, přináší nápady nové. Počítá pro nás, jestli vše dává smysl nebo ne. Jestli naše kroky mohou vést k výsledku, který očekáváme, nebo by to byla zbytečná chyba a ztráta energie. Doporučila bych Michala všem , co jsou ve stejné situaci jako my. Při nárůstu obratu přestali mít čísla pod kontrolou. Už na všechno nestačil selský rozum.Zavládla nejistota v dalším rozhodování a mnohdy i chyby. Doporučila bych Michala každému, kdo to se svým projektem myslí vážně a potřebuje pohlídat finanční stránku firmy, aby se mohl věnovat rozvoji a marketingu. A třeba si nemůže dovolit takového profesionála na fulltime. Schůzky jednou týdně stačí zatím k tomu, abychom se mohli posunout zase o kus dál a úplně jiným způsobem než dříve. Díky za takovou spolupráci, je to pro mě dar z nebes 🙂

Tomáš Lichtenberg, Giftisimo s.r.o.

Spolupráce s Ideasupport probíhá na velmi vysoké a profesionální úrovni v oblasti bussines plánů, dat a online marketingu. Velice rychle došlo k pochopení našich potřeb a již se začínají dostavovat výsledky. Mohu jen doporučit.